1. Życzenia ŚwiąteczneNa wstępie do tego biuletynu, w imieniu rodziny, pracowników i przyjaciół życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech ta radosna okazja przypomni Wam o cudzie życia i wzrostu, jak opisywane są w Biblii i jakie za sprawą rozkwitającej wiosny zobaczymy już za kilka dni. Niech Wasze ogrody kwitną obficie, przypominając o mocy natury i obietnicy nowego życia, jaką niesie Zmartwychwstanie Chrystusa. Niech ta święta pora przyniesie obfitość owoców Waszej pracy i radość w sercach.2. SadzonkiDokładnie za 48 dni rozpoczniemy wysyłki sadzonek. Wydaje się, że to dużo czasu, jednak prawda jest taka, że to mrugnięcie - w lasach kwitną już przylaszczki, widać pierwsze owady, a do wiosny zostaje już tylko kilka dni. Tę wiadomość kierujemy głównie do osób zainteresowanych zakupem naszych sadzonek. Okolica połowy marca to bardzo ważna dla nas data, gdyż od tego dnia nie jesteśmy już w stanie wyprodukować więcej rozsad, które będą gotowe na maj. Innymi słowy - dostępne do zakupu jest już tylko to, co jest można kupić na stronie i jeżeli jakaś z odmian ulegnie wyczerpaniu, nie będzie ona już dostępna w tym sezonie. Innymi słowy - jeżeli chcesz skorzystać z pełnej oferty (jeszcze) zrób to teraz.

Druga sprawa to termin wysyłki. Zamówienia złożone w najbliższych dniach jeszcze załapią się na wysyłkę w pierwszym terminie (od 6 do 10 maja). Zamówienia złożone po 20-24 marca będą już wysyłane w kolejnym tygodniu. A tak cudownie macha Wam pierwszy liść pomidora:
3. Wykłady On-lineNadal kontynuujemy wykłady z cyklu "Pomidor: od nasiona do nasiona". W tej chwili omówiliśmy już wiele ciekawych tematów, począwszy od wyboru odmian, stanowisk, kompostowaniu a kończąc (na razie) na kiełkowaniu. W miarę możliwości utrzymujemy cykl spotkań w każdą niedzielę o godzinie 20:00. W najbliższym odcinku pokażemy etap doniczkowania.