Sadzonki i nasiona - Pomidorlandia.pl

Mamy ogromną przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży sadzonek w sklepie Pomidorlandia.pl. To już 6 sezon! Z bogatej oferty pomidorów i papryk wybraliśmy nie tylko te najsmaczniejsze i najpiękniejsze, ale różnorodne, odporne i wydajne. Zadbaliśmy o to, by każdy z Państwa mógł w tym katalogu znaleźć coś dla siebie i swojego ogrodu. Jednocześnie mamy nadzieję, że jak w poprzednich latach nasz wybór zdobędzie Wasze uznanie, a owoce które wyhodujecie podbiją Wasze podniebienia!

Uwaga: Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zawartością tej strony, przed dokonaniem zakupu sadzonek. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych pytań i rozwianie wszelkich wątpliwości, gdyż sadzonki nie są zwykłym towarem! Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży sadzonek będą podawane na naszej stronie głównej. Dodatkowo, do wszystkich klientów, którzy kupią sadzonki będą kierowane maile zawierające informacje o zamówieniu (szczególnie w maju), po zrealizowaniu zamówienia osoby będą sukcesywnie wypisywane z tej listy mailingowej. W tamtym roku rozpoczęliśmy tę formę komunikacji, która została bardzo ciepło przyjęta przez naszych klientów. Uwaga, mimo iż w tym roku przygotowaliśmy dla Was dużo więcej sadzonek, jesteśmy już teraz pewni, że nie wystarczy ich dla każdego. Prosimy, nie zwlekajcie z zakupami, gdyż nie przewidujemy w tym roku nadwyżek produkcyjnych.

 • Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich składania - od najstarszych, do najnowszych.
 • Minimalne zamówienie to 12 (dwanaście) sztuk sadzonek, przy czym na tę liczbę może składać się dowolna liczba odmian – nawet dwanaście odmian po jednej sztuce każdej.
 • Warunkiem zarezerwowania dla Państwa sadzonek jest opłacenie zamówienia.
 • Forma płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 2 złotych.
 • Cena sadzonek jest stała i wynosi 7.99 złotych za sztukę.
 • Rezerwujemy sobie prawo do anulowania zamówienia i natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Czynniki pogodowe, czy jakiekolwiek inne mogą sprawić, że realizacja zamówienia może nie być możliwa.
 • Koszt wysyłki zależy od ilości zamówionych sadzonek. Jedna przesyłka może zawierać do 48 sadzonek, a jej wysłanie kosztuje 29.50 brutto. Za każde kolejne 48 sadzonek naliczana jest odpowiednia wielokrotność kwoty podstawowej.
 • Zamówienia sadzonek nie mogą zawierać nasion.
 • Wysyłka sadzonek rozpocznie się od 4 maja w dniach od poniedziałku do czwartku. Nie ma możliwości wcześniejszej wysyłki.
 • By uniknąć uszkodzenia rozsady, wysyłki nie będą realizowane, jeżeli wystąpi ryzyko przymrozków.
 • Promocja "Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 100 złotych" nie obowiązuje w przypadku zamówień na sadzonki.
 • Wysyłki są realizowane tylko przez firmę Pocztex jako usługa Express 24. Przez ubiegłe 6 lat, na tysiące wysłanych przesyłek, mieliśmy jedynie kilka reklamacji. Po tylu latach jesteśmy już pewni, że dla naszych sadzonek nie istnieje bezpieczniejsza forma wysyłki
 • W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502-957-490 lub 530-303-691

Zapraszamy do zakupów i życzymy owocnych plonów! Wasza Pomidorlandia.pl


SADZONKI PAPRYK

Z roku na rok większą popularnością cieszą się papryki, zarówno słodkie, jak i te ostre. Doskonałe w smaku, do zapiekania jak i w formie przyprawy - czy to suszonej, czy też na świeżo. Doskonały dodatek do kanapek, na przetwory i do jedzenia na surowo!

Papryka słodka Chocolate Beauty
Papryka słodka
Del Piquillo
Papryka słodka
Marconi Purple
Papryka słodka
Marconi Yellow
Papryka słodka
Purple Beauty
Papryka słodka
Tequila
Papryka ostra
Chineese Dragon Tongue
Papryka ostra
Serrano

SADZONKI POMIDORY DONICZKOWE

Niestety, nie każdy dysponuje odpowiednią ilością miejsca do uprawy pomidorów, a wielu z nas chciało by je mieć zawsze pod ręką. Gdy miejsce jest ograniczeniem, pomidory doniczkowe są odpowiedzią! Smaczne, malutkie owoce na małych i bardzo zgrabnych roślinach doskonale nadają się do domowej uprawy na parapecie lub jako ozdoba zwisająca z donic.

Pomidor Tumbling Tom Yellow

SADZONKI POMIDORY CHERRY (WINOGRONOWE)

Ulubione pomidory wielu ogrodników, uwielbiane przez dzieci. Wyborne w smaku, doskonałe na przekąski i do surówek i cieszące oko - pomidory koktajlowe!

SADZONKI POMIDORY ŚREDNIO OWOCOWE

Nie każdy szuka pomidorów gigantów, dla wielu ogrodników celem jest wyhodowanie smacznych pomidorów o średniej wielkości owocach i doskonałym smaku. Dodatkowo - odmiany te zazwyczaj dojrzewają trochę szybciej od tych z owocami bardzo dużymi.

SADZONKI POMIDORY WIELKO OWOCOWE

Wielkie, olbrzymie, pyszne! Te pomidory mają najszersze grono odbiorców. Olbrzymie owoce, mięsiste i bardzo soczyste o różnych kolorach doskonale nadają się na kanapki, przeciery lub surówki.

Pomidor Amana Orange
Pomidor Brandywine Red
Pomidor Buffalo Heart
Pomidor Cero Blackburn
Pomidor Cherokee Purple
Pomidor Copia
Pomidor German Pink
Pomidor Giant of Siebenburgen
Pomidor Gigantesque
Pomidor Kosovo
Pomidor Mammoth German Gold
Pomidor Solar Flare
Pomidor St. Teresa
Pomidor Zlatava

SADZONKI POMIDORY GRUNTOWE

Wielu amatorów ogrodnictwa uprawia pomidory bez osłon. Ten typ uprawy wiąże się z krótszym okresem wegetacji. Najlepiej do tego celu nadają się odmiany samo kończące, które nie wymagają podwiązywania, wiążą określoną liczbę gron i mają bardzo krótki okres wegetacji. Ich owoce są zazwyczaj mniejsze, jednak kompensują to szybszym dojrzewaniem i wybornym smakiem. Uwaga: Odmiany wymienione poniżej będą wysyłane najpóźniej - dopiero od około 10-15 maja, tak by można je było wysadzić do gruntu po ustąpieniu ostatnich przymrozków.