Aby opłacić zamówienie złożone w naszym sklepie, możesz skorzystać z wielu różnych form płatności. Wybiera się ją w ostatnim etapie składania zamówienia. Do wyboru są następujące opcje:

Przelew tradycyjny - można go wykonać z własnego konta bankowego, w okienku na poczcie czy we własnym banku. Usługa nadal popularna, choć zaksięgowanie wpłaty może trwać do 48 godzin. W przypadku przelewu spoza Polski usługa może być znacznie droższa (opłata za przelew może przekroczyć wartość zamówienia), a księgowanie wpłaty może zająć nawet tydzień.

Przelewy24- bardzo popularny w Polsce system płatności natychmiastowych. Obsługuje bardzo szeroką gamę banków oraz instytucji finansowych, pozwala na płatność kartą kredytową oraz w bardzo obecnie popularnym systemie BLIK, umożliwia też płatność np. w sieci sklepów Żabka. Status zamówienia zmienia się od razu po zakończeniu płatności.

PayPal - zdecydowanie najpopularniejsza forma płatności na tzw. zachodzie. Założona w 2001 roku i stale zyskująca na popularności, m.in. dzięki bardzo bliskiej współpracy z eBay oraz Amazon. Umożliwia płatność z własnego portfela PayPal oraz za pomocą kart kredytowych z nim powiązanych. Usługa bardzo bezpieczna dla kupujących. Zdecydowanie polecana dla wszystkich naszych klientów spoza Polski, gdyż nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty za taką płatność, a nasz system księguje taką wpłatę natychmiast.

Pobranie - obsługiwane w naszym sklepie przez przewoźników DHL oraz InPost. Forma bardzo tradycyjna i bezpieczna - płatności za zamówienie dokonujemy do rąk kuriera, zarówno gotówką, jak i kartą. Po złożeniu zamówienia od razu traktujemy je jako opłacone i przygotowujemy do wysyłki. Część zamówień z tą formą płatności weryfikujemy telefonicznie, szczególnie jeżeli jest to pierwsze zamówienie w naszym sklepie.