Szanowni Państwo,

  Jedną z największych barier jakie napotyka handel internetowy jest sam Internet, a właściwie monitor komputera, z jednej strony oferuje wiele możliwości, tysiące sklepów pod ręką, olbrzymi wybór i niskie ceny, ale z drugiej - bardzo ogranicza. W przeciwieństwie do tradycyjnego handlu w punkcie stacjonarnym nie ma tutaj możliwości bezpośredniego kontaktu pomiędzy kupującym a sprzedającym. Znika cała magiczna otoczka towarzysząca osobistem spotkaniu, wymianie poglądów, zadawaniu pytań i udzielaniu rad dotyczących uprawy czy też polecania sobie ciekawych przepisów kulinarnych, a pozostaje jedynie odczłowieczona strona internetowa. Można co prawda zadać pytanie sprzedającemu, jednak czy tę formę można uznać za osobiste spotkanie? Naszym celem jest przeniesienie naszych doświadczeń i formy relacji z klientami z naszego lokalnego rynku, na pole sklepu internetowego. Rynek dla nas zawsze będzie kojarzył się  z gwarem rozmów, tym samym mamy przyjemność poinformować, że prace nad naszym własnym Forum dyskusyjnym zostały ukończone! 

W chwili obecnej Forum jest podzielone na następujące działy tematyczne:

  • Uwagi i pytania / Forum - Miejsce do zadawania pytań związanych z działaniem Forum.
  • Uwagi i pytania / Sklep - Tutaj można zadawać pytania związane z działaniem sklepu.
  • Mój ogródek / Jak uprawiać ? - Miejsce dla porad dotyczących siewu, przesadzania oraz zbiorów warzyw.
  • Mój ogródek / Jak chronić ? - Tutaj można zadawać pytania, gdy nasze uprawy zostaną zaatakowane przez nieznaną chorobę.
  • Mój ogródek / Kuchnia - Tutaj zawsze spędzamy dużo czasu, szczególnie w sezonie, gdy możemy się już cieszyć własnymi warzywami! Zapraszamy do dzielenia się własnymi przepisami kulinarnymi!

Oczywiście lista dostępnych for nie jest zamknięta, i jeżeli zajdzie taka potrzeba - dodamy kolejne!


Szatę graficzną naszego Forum staramy się utrzymać w tonacji sklepu, jednak ważniejsza informacja dotyczy logowania. Otóż posiadanie konta w naszym Sklepie, nie oznacza automatycznie utworzenia konta na Forum. Aby móc skorzystać z Forum należy założyć na nim osobne konto (najlepiej z innym hasłem niż w sklepie). Rozwiązanie takie przyjęliśmy z dwóch powodów:

1) Nie każdy z naszych klientów będzie chciał uczestniczyć w życiu Forum

2) Względy bezpieczeństwa. Jeżeli dojdzie do włamania na Forum - dane naszych Klientów będą bezpieczne.

Forum